آخرین خبرها
خانه / بیمه / بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست ؟
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست ؟

دوست عزیز احتمالا در مورد بیمه های عمر و بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مطالبی شنیدید و یا مطالعه کردید و مثل بسیاری از افراد با سوالات و ابهاماتی در مورد بیمه عمر روبرو شدید!
قصد داریم به زبان ساده بیمه نامه عمر را خدمتتان معرفی کنیم ، از مزایا و شرایطش برای شما بگوییم تا با دانش و اطلاعات بیشتری این بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد را برای خودتان و عزیزانتان تهیه کنید.

بیمه عمر چیست:

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یک پس انداز منظم و سیستماتیک و بلند مدت است که از ریز پرداختهای شما سرمایه گذاری و در کنار آن کامل ترین پوشش بیمه ای ر ایجاد میکند. شما با توجه به توانایی مالی بخشی از درآمد خود را که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید در این نوع از بیمه سرمایه گذاری میکنید تا هم از پس انداز، بازنشستگی و وام بدون تشریفات برخوردار بشید و هم اگر خدایی ناکرده حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت ، نقص عضو ، از کار افتادگی ، آتش سوزی و یا بیماری های خاص پیش امد بیمه عمر پاسارگاد حامی شما خواهد شد.

چرا بیمه عمر یک نیاز ضروریست؟

واقعیت این است که به دلیل تاریخی، روانشناسی و جامعه شناسی سرپرستان خانواده ها توجه بیشتری نسبت به آرامش و تامین آتیه پیدا کردن! به عنوان مثال تمایل داریم فرزندامان در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند ، مایلیم فرزندانمان نگرانی مسکن نداشته باشند و مایلیم دخترانمان جهیزیه خوبی داشته باشند ! میبینیم که بیمه عمر این نگرانی های خاص را کاملا میپوشاند و موجب میشود پدر خانواده بتواند برای آینده فرزندان برنامه ریزی بهتری انجام بدهد.
و حتی مسئله پیری که میتواند نگران کننده باشد از این جهت که تامین اجتماعی به دلایل محدودیت و سطح پایین پرداختی آنچنان نیازهای ضروری بازنشسته ها را تامین نمیکند و نیاز هست بیمه عمر به عنوان بیمه تکمیلی و مضاعف برای روز مبادا در نظر گرفته بشود !
هر پدر و یا هر سرپرست خانواده ای میتواند نگران این قضیه باشد که اگه روزی نباشم آیا اقتصاد خانواده و آرزو هایی که برای همسر و فرزندانم داشتم تامین میشود؟ در این شرایط قطعا بیمه پاسارگاد میتواند جبران مافات کند!
به دلایلی ممکن است خطر از کار افتادگی اتفاق بیفتد و یا بیماری صعب العلاجی ناگهانی به سراغ ما بیاید که بیمه پاسارگاد بلافاصله بدون تشریفات و پیچیدگی های خاص که تو سایر بیمه ها وجود داره نقدینگی خوبی در اختیار خانواده قرار بدهد
همه این عوامل باعث شده است که مردم به شدت از بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد استقبال کنند!

آینده از آن توست، بیمه را باور کن

 

بنده نصیر جبارزاده هستم نماینده رسمی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با کد رسمی 83781

در صورت تمایل میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره 09123599243 تماس بگیرید و یا سوالات خود را از طریق تلگرام و آیدی زیر مطرح بفرمایید

شاد، سلامت و پیروز باشید

behtarinam_com@

درباره‌ی نصیر جبارزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *